Informace

Křesťanský web pro mládež signály.cz připravil adventní online projekt s názvem 4 ADVENTNÍ MEETINGY, který má za cíl spojit mladé lidi k zamyšlení nejen nad identitou člověka, ale také nad hříchem, Boží láskou k člověku či k uvědomění si, kdo je Ježíš Kristus, jako Spasitel nebo jak se nechat vést v životě s Kristem. 
 
Každou adventní neděli se vytvoří živé společenství mladých lidí, kteří budou mít možnost se skrze aplikaci Zoom aktivně zapojit do programu. Program bude tvořen modlitbouduchovním slovemzamyšlenímchválamidiskuzísvědectvím či přímluvami
 
Zapojit se může kdokoliv. Celá rodina, mládežnické společenství či  jednotlivci. U nás neexistují hranice. Všichni jsme Boží děti. Myslíme, že je důležité trávit čas s Bohem a s důvěrou mu předložit všechny naše radosti, sny, touhy a přání, ale také naše vnitřní zápasy, pády a trápení. A čím více jsme  ve spojení s Kristem, tím více Kristus proměňuje naše životy. Tím více žijeme. ,,Nežiju už já – Kristus žije ve mně! (Gal 2,20)
 
Adventní duchovní obnovou zúčastněné povede k zamyšlení jáhen Jiří Dyčka, kněz Marek Orko Vácha, kaplan pro mládež v Karlovarském kraji Marek Bonaventura Hric nebo Jan Poláčik z brněnského společenství Brno Worship
Programem vás provedou Kateřina Odvodyová a Albín Augustín Balát. Důležitou součástí tohoto programu budou také chvály, které povedou mladí lidé z různých společenství.
 
Účast na této akci je zdarma a je potřeba se zaregistrovat prostřednictvím formuláře, který naleznete zde (https://forms.gle/67vmWAmJG5raeRUK8). Následně vám na email budou zaslány informace k celému průběhu projektu. Informace o tomto projektu naleznete na našem webu nebo facebooku.
 
Naším úkolem je hledat Boží království a On nám přidá všechno ostatní, co potřebujeme. Pojďme do toho společně!
 
 
Se srdečným pozdravem 

Albín Augustín Balát 
Produkce – Production
albin.balat@signaly.cz
www.signaly.cz
Phone: +420 737 733 995